„SUWERENNOŚĆ” – A. D. 2015.

Oto obraz „NIEPODLEGŁOŚCI” – 20.04.2015.

„Tworzenie pieniądza , jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem.

Nowy pieniądz, przychodząc na świat, należy do samych obywateli i powinien im być przekazany w formie dyskonta na cenach oraz dywidendy społecznej.” (Clifford Hugh Douglas – 1879 – 1952, głęboki myśliciel społeczny, twórca doktryny, którą nazwał Kredytem Społecznym)

Szanowny Panie Wojciechu – RZECZNIKU PRAW KREDYTOBIORCY.

W oparciu o Pańską OPINIĘ w Sprawie; www.sawicki.cc/kredyty którą dokładnie przestudiowałem – MOŻNA POWIEDZIEĆ, że LICHWA JEST ZBRODNIĄ PRZECIWKO LUDZKOŚCI, bo bankierzy na zapłacenie lichwy pieniędzy nie kreują i przez to NIE MA ich w systemie finansowym. To znaczy, że NIE MOŻNA zapłacić lichwy pieniądzem, który NIE ISTNIEJE. A to oznacza, że można zapłacić lichwę wyłącznie z następnie wykreowanych kredytów i tak powstaje kolejny „DŁUG” nie wiedzieć dlaczego zwany publicznym?
Podobną OPINĘ – wystawił były szwajcarski bankier Francois de Siebenthal, którego opinię (wywiad z dziennikarzem) można znaleźć w internecie. A który powiedział, że „ lichwa jest ZŁEM i trzeba z nią walczyć o każdej porze dnia i nocy.” Czyli stale.

Kiedy dołożymy do tego brak prawnych uregulowań w zakresie wysokości odsetek (%) to mamy obraz stosowania prawa kaduka, czyli totalnego bezprawia oraz braku kontroli przez kogokolwiek w myśl liberalnej „wolności” gospodarczej, to objawia się nam ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI w pełnej krasie. Dodam, że ZBRODNIA PRZECIWKO LUDZKOŚCI, jest zbrodnią kwestionującą przyrodzone PRAWA CZŁOWIEKA DO ŻYCIA.

Powstaje zatem pytanie o przyczyny i źródła dla powstawania tego TOTALNEGO ZŁA – uprawianego przez światową oligarchię finansową spod znaku Banku Światowego i MFW.???

Tu należy odnieść się do historii, która objawiła się następująco: II-ga Wojna Światowa była finansowana (obie wojujące strony) przez międzynarodową sitwę finansową, która jako krwawa – zakończyła się w 1945 roku, ale wojna finansowa, trwająca od tysięcy lat trwa nadal. Tyle, że ta wojna objawia się tym, że karabin został zamieniony na LICHWĘ i odbieranie życia na raty CO TRWA nadal.

Trybunał NORYMBERSKI osądził generałów, bo główny SPRAWCA krwawej wojny już nie żył. Generałowie byli „niewinni” tylko Wódz, bo ON im kazał zabijać. A oni musieli rozkaz wykonać.

Podobną historię mamy w wojnie finansowej. SPRAWCĄ tej wojny jest „PRAWO” i to z najwyższej półki, czyli konstytucja. A więc mamy powtórkę z „rozrywki”. „Generałowie”, czyli parlamentarzyści najpierw „zmajstrowali” nam „prawo” - to Najwyższe zwane Konstytucją z 2 kwietnia 1997 roku. Potem dla niepoznaki dali GO do zatwierdzenia w REFERENDUM przez NARÓD. A NARÓD nieświadomy, zmanipulowany przez media w większości tą „konstytucję” zatwierdził ze złamaniem podstawowej zasady „demokracji”, bo nie było większości – frekwencji.

Oczywiście parlamentarzyści są „niewinni” (podobnie jak generałowie od Hitlera), a ponadto przysięgali tą „konstytucję” stosować, czyli ograbiać nas na raty za pomocą lichwy i podatków.

Aby tego nie było dość, to w art 104 powyższej konstytucji napisano; „Nie wiążą ich instrukcje wyborców”. To co oznacza ten „przepis” ? Oznacza mnie więcej to, że na podstawie tego art. 104 „konstytucji” wybraniec (poseł) staje się OKUPANTEM NARODU, bo nie wiążą go instrukcje wyborców. Dalsze rozważania na ten temat nie mają sensu, bo wszystko jest jasne.

W OPINII RZECZNIKA PRAW KREDYTOBIORCY są jeszcze dodatkowe kardynalne argumenty na zbrodniczość Najwyższego Prawa – poplecznictwa ZBRODNI. Oto cytaty:
1. Tytuł; „FAŁSZ, BEZPRAWIE, LICHWA i GRABIEŻ” – nie wymaga komentarza.
2. Nie ma (i nie może być!) w Polsce oferty czy umowy kredytu konsumenckiego, która byłaby zgodna z prawem, jak i z Dyrektywą Unijną oraz uczciwa rachunkowo. I ten fałsz i to łamanie prawa stało się legalne. A kredyty „biznesowe” są całkowicie nie objęte prawem. Kompromitacja.
3. Jeśli w tej ofercie nie widzisz oszustwa, łamania prawa i błędu rachunkowego – to znaczy, że jest źle z Tobą. No i do tego ten brak wiedzy Polaków.
4. A tragedią dla mnie (Wojciech Sawicki) jest fakt, że dożyłem czasów, że w moim Kraju, istnieje haniebny, powszechny i legalny fałsz i łamanie prawa (mówię o kredytach) i że jest to dla Rządu, Nadzoru, Sądów i Prokuratorów, jak i Posłów oraz mediów – sprawą normalną i nie robiącą wrażenia, tak samo, jak też akceptowany jest fakt tego bezkrólewia i skali grabieży Polaków i Polski.
5. UOKiK NIE NADZORUJE FUNKCJONOWANIA BANKÓW I DZIAŁALNOŚCI KREDYTOWEJ.

Te 5 punktów OPINII jest koronnym i wystarczającym ARGUMENTEM – dowodem – na uprawianie ZBRODNI DOSKONAŁEJ w majestacie „prawa”, o którym już średniowieczny kaznodzieja Piotr Skarga mówił i pisał, że „Prawo, które sprzeciwia się prawu Bożemu staje się karykaturą sprawiedliwości”. Amen.

Jest jednak DROGA WYJŚCIA z tego PATA LEGISLACYJNEGO poprzez REFERENDUM.
Referendum w przedmiotowej, czyli konstytucyjnej SPRAWIE jest przygotowane i już realizowane przez Ruch Społeczny RZECZPOSPOLITEJ. Jest także projekt Konstytucji dla RZECZPOSPOLITEJ – gotowy do użycia i poddany REFERENDALNEJ obróbce.

Wszystko na stronach: www.nowapolska-w-internecie.pl oraz www.konstytucja.manifo.com

Autor Konstytucji dla RZECZPOSPOLITEJ – Kazimierz Józef Styrna z Kęt.

Kazimierz Styrna
Kęty dnia 11.11.2014. ………………………………………………………..
podpis
podpis

nn1

Muszisz się zalogować żeby zostawić komentarz.