28. Kwiecień 2018 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

Konstytuanta jest odpowiedzią na CZTERECH jeźdźców APOKALIPSY.

https://gloria.tv/video/341karnZgRqPDnahxgTeRQXaQ

Szanowni Państwo.
KONSTYTUANTA – sprawi nam DOBROBYT.
Tak analizuję obecne wydarzenia na świecie i w Polsce i pojąć nie mogę różnicy pomiędzy teorją a praktyką dnia codziennego.

To znaczy różnicę tą znam, tylko DLACZEGO nie ma ZGODNOŚCI pomiędzy tymi opcjami? DLACZEGO???

W związku z powyższym dokonałem odkrycia, że przyczyną tego stanu rzeczy są PIENIĄDZE, które w rękach bankierów stały się NARZĘDZIEM zbrodni doskonałej zapisanej we wszystkich konstytucjach świata jako prawo do pasożytowania na wszystkich Narodach a NA Polsce w szczególności.

Czyście Państwo na rozum upadli, że nic nie chcecie z tym fantem zrobić (?), zwłaszcza, że jest gotowy plan i projekt zmian prawa, tylko Waszej WOLI a także WIEDZY O SPRAWIE – politycznej BRAK.??? PLAN jest w załącznikach i na stronie internetowej; www.nowapolska-w-internecie

Dnia Piątek, 27 Kwietnia 2018 09:03 Zdzisław Jankowski napisał(a)

Nie może być tak, ze to co nasze wypracowane przez polaków, zamieniają żydzi na swoje głosowane w innym państwie w USA, widocznie jakieś ustaleń mają żydowskim pisem, bo w polskim parlamencie by nie przeszło to głosowanie, a dodatkowo PIS by stracił wiarygodność u wyborców. Więc to głosowanie przeniesiono do kongresu amerykańskiego, w którym jest ponad 60% kongresmenów z pochodzeniem żydów i Niemców razem.

Zdzisław Jankowski

Komentowanie zostało zamknięte.