09. Grudzień 2017 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

O/CO/CHODZI – BEZ RETUSZU
OKUPANTOM NARODU POLSKIEGO

OKUPANTAMI SĄ: lichwiarze. (…) z przyległościami i opozycja.
Do tego dołącza się zorganizowana grupa przestępcza – przestępstwo zagrożone więzieniem Art.231 paragraf 1 kk, czyli:
Sądy Rejonowe, komornicy, windykatorzy oraz ZUS.
Debil – Monteskiusz – odkrył trój-podział władzy – biedak – zapomniał, że ważniejsza i w zasadzie – jedyna władza – to lichwiarze – uczenie zwani bankierami.
Tworzenie pieniądza jest AKTEM SUWERENNOŚCI,
Który nie powinien być powiązany z bankiem (C.H.Douglas 1918)
OKUPANTOM zaś CHODZI o TO by wszystko – zmienić – tak zmienić, by się NIC NIE ZMIENIŁO!, by wszystko zostało po staremu – by lichwiarze (bankierzy jako system) mogli nadal nas okradać pod okiem “wybrańców”, którzy temu pasożytniczemu konstytucyjnemu – systemowi – jako Alfonsi – w tym lichwiarskim burdelu – SŁUŻĄ.!!!
Dodać należy, że pasożytnicza knotstytucja z 2.04.1997. jest “KOWALEM” tego nie mającego precedensu w historii świata – SKANDALU CYWILIZACYJNEGO – RAKIEM SYSTEMU FINANSÓW – niszczącym wszystko co się rusza.!!! To są kleszcze.

O/CO/CHODZI – bez RETUSZU
NARODOWI POLSKIEMU BY ŻYĆ i w DOBROBYCIE.

PODSTAWOWYM ELEMENTEM ŻYCIA W DOBROBYCIE JEST: tworzenie pieniądza przez siebie (NARÓD) i dla siebie jako AKT SUWERENNOŚCI. To są Samo-rządy.
Jak sama nazwa wskazuje MAMY SIĘ SAMI RZĄDZIĆ ponad czapą partyjną i sami dla siebie – tworzyć – pieniądze z niczego jak bankierzy – na wszelkie nasze potrzeby.
Najwyższy czas by samo-rządy w 2018 roku w wyborach zastosowali ten sprawiedliwy system, który mówi, że pieniądz MA słożyć ludziom a NIE mafi lichwiarsko/finansowej, z czego ma korzyść tylko mafia a NIE Naród.
To jest odkrycie C.H.Douglasa – równoważene z odkryciem Kopernika.!!!
WSPÓLNOTA FINANSOWA – DA całemu , od lat poniewieranemu, wielkiemu z powodu Jego Ducha i Szlachetnemu jak pokazała historia NARODOWI POLSKIEMU.
DEKALOG – zwłaszcza przykazania – NIE KRADNIJ i NIE ZABIJAJ są FUNDAMENTEM Najwyższego POLSKIEGO PRAWA zwanego Konstytucją z dnia 23.04.2016. oraz prawami natury zawartymi w NAJWYŻSZYM POLSKIM PRAWIE a przekazanymi oficjelom – przeze mnie osoboście – w kancelariach. dnia 15.01.2016.
Do tej pory jest brak odzewu – Ani ME ani BE, ani kukuryku z ich strony.
Wobec braku sprzeciwu Konstytucja Kęcka z dnia 23.04.2016. po ponad roku oczekiwania na odzew i zebraniu pewnej ilości głosów NARODU – REFERENDALNYCH weszła w życie przez aklamację (autentycznie) Narodu Polskiego.
Można z tą konstytucją w ręce dochodzić wszelkich praw człowieka z PRAWEM DO ŻYCIA włącznie – przed wszystkimi organami administracji oraz Sądami – zwłaszcza Rejonowymi – z Sądem Najwyższym (Skarga Nadzwyczajna) WŁĄCZNIE.

OTO podstawowe ZASADY realizacji Umowy Społecznej zawartej w NAJWYŻSZYM POLSKIM PRAWIE, czyli Konstytucji (masońska nazwa) z dnia 23.04.2016.:
ZASADA PIERWSZA – dokładne odwzorowanie układu krwionośnego człowieka (krew, czyli pieniądz odżywia każdą komórkę) zarządzenego przez układ nerwowy ( Centralna Komisja Finansowa – Art. 149. 153, 154, 155, 157, 158 i 159 oraz 160 itd. Służba MONETARNA Polski).
Podstawowym ZADANIEM Służby Monetarnej Polski jest: zaopatrzenie (wypłata Dywidendy Społecznej) – dla (wszystkich) obywateli w pieniądze (chleb życia) poprzez wypłatę Dywidendy Społecznej (zależnie od 5 i 6-ta liczba z PESEL) co miesiąc w wysokości 800 złotych POLSKICH i nowych, opartych o parytet chleba (patrz – konstytucja Kęcka). www.konstytucja.manifo.com
Pierwszeństwo przed innymi obywatelami (od urodzenia do naturalnej śmierci) MAJĄ Ci obywatele, którzy zagłosują w REFERENDUM Konstytucyjnym, ogłoszone przez Krajowy i Światowy Ruch Polaków, które TRWA.
Wszystkie głosy przesłane na adres REFERENDUM os. Królickiego 5/13; 32-650 Kęty zaraz po wyborach samo-rządowych w roku 2018 znajdą się w Gminnym Biurze Finansowym – celem natychmiastowej wypłaty Dywidendy Społecznej.
Wypłata Dywidendy Społecznej będzie się odbywać za pomocą pieniądza wirtualnego – wymienialnego na pieniądz papierowy – w bankomatach lub płacenia nim w sklepie – tak jak to robią dziś lichwiarze, czyli banksterzy za pomocą kart plastikowych poprzez Bank Pocztowy, który jest jakby rdzennym bankiem polskim.
Powołanie przez Ministra Finansów rdzennie polskiego banku zostało zignorowane.
NBB – jako bank polski – jest tylko z nazwy, bo jest on bankiem obcym – MFW.
Sprowadzanie obcych banków do Polski jest pospolitym sabotarzem i zdradą Interesów – NARODU POLSKIEGO. Bo – LICHWA (odsetki od kredytów) ZABIJA i trzba z nią walczyć nocą i dniem o każdej porze dnia i nocy – tak powiedział były szawajcarski bankier – Francois de Siebenthal w wywiadzie z dziennikarzem.
PONADTO lichwa (odsetki od kredytów) JEST ZBRODNIĄ PRZECIWKO LUDZKOŚCI nie ulegającą przedawnieniu – nie mylić z działaniem prawa wstecz.
EMANACJĘĄ ŚWIATOWEGO PRAWA jest OPPT (One People Public Trust).
Pobieraniem (emisją) pieniądza są odkrycia Ernesta Golca z Siemianowic Śl.
Ernest Kasper Golec; adres: ul. Leśna13/42; 41-100 Siemianowice Śl.
Tel. Do Biura spłacania lichwy (odsetek od kredytów) 505 796 768.
Rzecznik Interesu Publicznego z ramienia Krajowego i Światowego Ruchu Polaków Kazimierz Józef Styrna – husarz – www.nowapolska-w-internecie.pl 884 793 141.
Kęty dnia 6.12.2017.

Komentowanie zostało zamknięte.