08. Sierpień 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

SKMBT_C36016080811550-page-001

SKMBT_C36016080811550-page-002

SKMBT_C36016080811550-page-003
====================================================================================================

KTO NIE POZWALA BY POLSKA BYŁA SUWERENNA???

„Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem” – Clifford Hugh Douglas (1879 – 1952) – kredyt społeczny.
PERYSKOP. Wywiad z husarzem.

https://www.periscope.tv/MJarosiewicz/1ypJdPgEyayJW?

Powyższe pytanie kieruję do wszystkich.

PROCEDURA
Realizacji OFERTY Oddłużeniowej

Informuje się Szanownych Zadłużonych, że każdy, który pobierze OFERTĘ z Internetu lub otrzyma ją od kogokolwiek, czyli z innych źródeł, REALIZUJE Ją bezpośrednio w Centrali, która mieści się w Siemianowicach Śląskich.

Co robi Zadłużony?

1 – Wpłaca 150 złotych na Poczcie – „ Przekazem pocztowym ‘’ a odcinek pocztowy KSERUJE i dołącza go do Oferty.
2 – Do OFERTY i odcinka ksero – klient dołącza wszelkie dokumenty: Sądowe, komornicze i windykacyjne od różnych Wierzycieli oraz wszelkie zadłużenia u jakichkolwiek wierzycieli w kraju i za granicą.
3 – Tak spakowane dokumenty wysyła Klient do Centrali na adres; Ernest Golec; ul. Leśna 13 lokal 42 41-100 Siemianowice Śląskie .
4 – Co robi Centrala, kiedy otrzyma dokumenty?
a – Wysyła „ Przewodnik ‘’ i „ OPPT ‘’ do klienta.
b – Centrala nawiązuje kontakt z klientem jak ma zablokować Sądy, komorników lub windykacje oraz innych wierzycieli, którzy molestują go różnego rodzaju pismami i telefonami i straszą .
c – Po skonfrontowaniu wszelkich informacji i ustaleń z klientem, Centrala przystępuje bezzwłocznie do blokady; Sądów, komorników i windykacje .

5 – Centrala informuje Szanownego Klienta, że od tego momentu NIE WOLNO MU spłacać żadnych rat ani innych “zobowiązań” - bo Klient zostaje wpisany do „ REJESTRU ‘’ oddłużanych . i otrzymuje Numer w kolejce do ODDŁUŻENIA.
6- Od tego momentu – jeżeli Klient otrzyma jakąkolwiek korespondencję od Sądów , Komorników , Windykacji oraz wierzycieli – kieruje ją bezpośrednio do Centrali w Siemianowicach Śląskich .
7 – Klient , Banki oraz Wierzyciele czekają w kolejności do oddłużenia, które rozpocznie się od 1-go maja 2017 r. za zgodą Rządu Polskiego .

Więcej informacji na stronie; www.nowapolska-w-internecie.pl

UWAGA SPECJALNA
Powyższe dokumenty – Klient może otrzymać (uzyskać) kopiując je ze strony, lub pisząc na adres; husarz33@wp.pl oraz uzyskać informacje pod nr. Tel. 884 793 141

Komentowanie zostało zamknięte.