01. Sierpień 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

ODKRYCIE – PODPIS

Dziś nad ranem dostałem olśnienia w sprawie ZNACZENIA PODPISU.

Odkryłem, że PODPIS człowieka – w jakiejkolwiek sprawie jest ELEMENTEM i to najważniejszym DO TWORZENIA PIENIĄDZA i nie tylko.
A dlaczego tak sądzę (?), postaram się TO (odkrycie) uzasadnić historycznie:

1. Najpierw – były szwajcarski bankier Francois de Siebenthal odkrył, że KREDYT RODZI – DEPOZYT – a nie odwrotnie.

A najważniejsze, że; LICHWA ZABIJA. To także znaczy, że bankierzy nie pożyczają pieniędzy depozytariuszy.!!! A na lichwę pieniędzy NIE kreują, ale wymagają jej płacenia. Stąd ich nie ma w „systemie”. Tak powstaje dług publiczny – niemożliwy do spłacenia – oparty na matematycznym absurdzie.

2. Moje ODKRYCIE - dotyczy umów bankowych – przed podpisaniem umowy – bank nie miał pieniędzy, które wpisał na umowie, czyli wykreował je z niczego, co koresponduje z odkryciami Francois’a de Siebenthal’a.

3. Clifford Hugh Douglas dokonał dwóch odkryć; Pierwsze mówi; „Tworzenie pieniądza jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem.”
A Drugie; „Nowy pieniądz przychodząc na świat, należy do samych obywateli, do wszystkich obywateli i powinien im być przekazany w formie dyskonta na cenach oraz dywidendy społecznej.”.

4. Ale podsumowanie powyższych trzech, a właściwie czterech – odkryć znajduje się w Międzynarodowym Prawie OPPT.

A oto cytaty – potwierdzające powyższe ODKRYCIA.

„Wszystkie tytuły, prawa własności oraz inne prawa wymienionych korporacji wraz z ich aktywami są odpowiednio zabezpieczone i utrzymywane jako depozyt do równego podziau dla wszystkich ludzi zamieszkujących planetę.”

„Wielowątkowe dochodzenia wykryły ewidencję dotyczącą dyrektorów, współpracowników oraz beneficjentów, którzy w pełni świadomi dokonywali istotnych oraz systematycznych czynności oraz działań związanych z oszustwami, kradzieżami wraz z rekwirowaniem rzeczy wartościowych należących do Jedności Rodzaju Ludzkiego tej planety bez ich wiedzy oraz bez zamiaru uzyskania na to ich zgody.
W oparciu o ewidencję dotyczącą tego systemu niewolnictwa OPPT legalnie i w pełni prawa przeprowadziła odpowiednią egzekucję majątkową, dokonała orzeczenia wyroków oraz podjęła środki zaradcze przeciwko tym korporacjom, które wyrządziły dużo szkód przeciw ludziom zamieszkującym tą planetę, która również doznała uszczerbku.”

W świetle powyższych ODKRYĆ, można powiedzieć, że:
1. Pieniądze, które bank kreuje z „niczego” nigdy nie były i nie są własnością banku.

2. A skoro TAK, to zachodzi pytanie; czyją one są własnością.???
Odpowiedź daje C.H.Douglas; mówiąc;

„Nowy pieniądz przychodząc na świat, należy do samych obywateli, do wszystkich obywateli i powinien im być przekazany w formie dyskonta na cenach oraz dywidendy społecznej.”.
To oznacza, że pieniądz wykreowany z „niczego” jest NASZĄ WŁASNOŚCIĄ - bo jest wykreowany z naszego podpisu, który jest podstawowym ELEMENTEM oraz DOWODEM na POWSTANIE NOWEJ WŁASNOŚCI.

Dotyczy to każdego podpisu składanego przy świadkach, także takiego, który jest w postaci krzyżyków – dla ludzi niepiśmiennych – a nawet podpisu nieczytelnego, ale świadkowie wiedzą kogo dotyczy.

3. W tej sytuacji można już dziś ujawniać ten – najważniejszy ELEMENT TWORZENIA PIENIĘDZY z podpisu - bez obawy, że banksterzy go wykorzystają do własnych CELÓW, bo jest to tylko PODPIS, który jest dowodem, że pieniądze, które oni z NIEGO wykreowali, nigdy nie były i NIE SĄ ICH WŁASNOŚCIĄ.

To są nasze pieniądze – podstępnie przywłaszczone przez banksterów.
A skoro TAK – TO WCALE NIE MUSIMY ICH „ODDAWAĆ” oszustom – bankierom. (OPPT)

TERAZ JUŻ WIEMY - DLACZEGO PODPIS MA TAKĄ MOC.!!!

Dotyczy wszelkich „umów”, a w tym tworzenia DOBRA NARODOWEGO jakim jest pieniądz, a który NIE MOŻE BYĆ TWORZONY NA POTRZEBY NARODU DLA NARODU I PRZEZ NARÓD – tylko musi się Go pożyczać od LICHWIARZY.??? To absurd moralny.

Skoro bankierzy na podstawie NASZEGO PODPISU mogą tworzyć pieniądze, to DLACZEGO MY DLA SIEBIE NIE MOŻEMY TEGO ROBIĆ??? Tym bardziej jest to DZIWNE, że Rząd – niby suweren - nie może na potrzeby społeczne tych PIENIĘDZY tworzyć, tylko musi JE pożyczać od bankierów i to na wysoki %.???

Ten konstytucyjny BŁĄD – NAPRAWIA – Konstytucja POLSKI (Kęcka) z 23.04.2016.

Mała refleksja; a zatem mój podpis jaki złożyłem na mojej konstytucji (projekcie gotowym do zastosowania) ma NIEWYOBRAŻALNĄ WARTOŚĆ.

Wartość CHLEBA.!!! Którego NARODOWI jak dżdżu – POTRZEBA.

Pozdrawiam SERDECZNIE – husarz Kęty dnia 1.08.2016

Komentowanie zostało zamknięte.