12. Lipiec 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

ANTY-LICHWIARSKIE LOBBY – Pod Egidą Krajowego (Światowego) Ruchu Polaków zamierza ODEBRAĆ BANKIEROM MONOPOL, By Naród Polski mógł odzyskać SUWERENNOŚĆ – zwłaszcza FINANSOWĄ.

Oto krótki RYS historii;

1. W starożytności narzędziem do ZABIJANIA był „SMOK”. SMOK – to coś w rodzaju makiety z drewna – pod postacią dinozaura, w grzbiet którego wmontowana była zębata PIŁA. Delikwenta (kandydata – skazanego na śmierć) sadzano u nasady głowy (SMOKA) z uwiązanymi kamieniami u nóg i puszczano „wolno”. Kiedy delikwent zjechał w dół, to były z niego już dwa „delikwenty”. To okrócieństwo zmieniło charakter w średniowieczu.

2. W średniowieczu – mordowano PALENIEM NA STOSIE – Opisy są zbędne, bo „wszyscy” o tym wiedzą. następnych „śmiałków”. Dowodów aż nadto.

3. Na uwagę zasługuje GILOTYNA – wymysł rewolucji francuzkiej. Tu opisów jest dużo, więc na tym poprzestanę.

4. Hitler wyróżnił się WIESZANIEM delikwentów – publicznie, by zastraszyć „śmiałków” – dowodów dużo.

5. Lenin i Stalin zasłynęli z nowego sposobu uśmiercania „wrogów klasy robotniczej”. Brali „delikwentów” GŁODEM. Polegało to na tym, że grasowali CZEKIŚCI i zabierali MUŻIKOM wszystko, co było żywnością.

Na efekt nie czeba było długo czekać. Powszechny GŁOD – zwłasza na Ukrainie zebrał żniwo.

6. LICHWIARZE ZAŚ – PRZEBILI wszystkich poprzedników w temacie uśmiercania, bo stosują lichwę, która ZABIJA. Zabija w „inteligentny” sposób – NA RATY, co jest jeszcze gorsze od ZABIJANIA NAGLE, bo cierpienie trwa NIEUSTANNIE, w dzień i w nocy. W wyniku – mamy 7 tys (na każdy dzień – jest to około 20 osób odbiera sobie życie z powodów finansowych, bo LICHWA ZABIJA) „delikwentów” za rok 2015-ty, którzy odebrali sobie życie z powodów ekonomicznych (LICHWA ZABIJA), a sprawcy udają, że zrobili to zgodnie z „prawem”, bo „prawo” – czyli KONSTYTUCYJNA PARSZYWOŚĆ DOSKONAŁA im na to „pozwala”. Okazuje się, że NARZĘDZIEM LICHWIARSKIEJ ZBRODNI jest PIENIĄDZ, którym handlują na „rynkach” finansowych, co jest przyzwoleniem na istnienie JASKIŃ ZBÓJCÓW – zwanych GPW – (Giełda Papierów bez – Wartościowych).

NO I JAK TU NIE ODEBRAĆ – IM – TYCH NARZĘDZI ZBRODNI - czyli MONOPOLU NA KREACJĘ PIENIĄDZA?

Natomiast „wybrańcy” (paplamentarzyści) siedzą na BRZYTWIE – OKRAKIEM - jedną nogą po stronie ZBÓJCÓW – lichwiarzy, a drugą po stronie „NARODU” i udają że go bronią, co jest wierutnym kłamstwem. Czyny o tym świadczą. Opisałem to – te czyny – w Liście do Marszałka Sejmu, który zamieszczam jako załącznik. Można im tylko współczuć, bo NIE WIDZĄ, ani NIE CZUJĄ, że siedzą na BRZYTWIE (aluzja do metody – na SMOKA), gdzie jedną nogą są po stronie lichwiarzy, a drugą niby bronią „NARODU”. Taka „pozycja” – postwa moralna - NIC DOBREGO dla NARODU, ani dla NICH SAMYCH – NICZEGO DOBREGO NIE WRÓŻY.

A zatem – MY – NARÓD POLSKI – mamy tylko jedno wyjście – zastąpić decyzje „wybrańców” WŁASNYMI DECYZJAMI – zgodnie z art. 4-tym, który mówi o tym, że „Najwyższą władzą w państwie jest NARÓD” i że tą władzę „MOŻE” sprawować BEZPOŚREDNIO. a skoro tak (zgodnie z prawem) możemy ODEBRAĆ BANKIEROM MONOPOL. MUSIMY TYLKO CHCIEĆ TO ZROBIĆ. A kto nam zabroni, albo „może” zabronić???

W obec powyższego Tworzymy ODDOLNIE ANTY-LICHWIARSKIE LOBBY – Pod Egidą Krajowego Ruchu Polaków, który ma zamiar odebrać „BANKIEROM” MONOPOL. List Otwarty do Marszałka Sejmu jest FUNDAMENTEM do tworzenia i organizowania OPORU przeciwko LICHWIARSKIEJ ZBRODNI DOSKONAŁEJ – LOBBOWANIA przeciwko lichwiarzom. Zapraszamy cały NARÓD do włączenia się w AKCJĘ.
JEST TO SPRAWA BYĆ, ALBO NIE BYĆ NARODU I PAŃSTWA.
Więcej na stronie; www.nowapolska-w-internecie.pl

Okazuje się, że mamy dziś DWIE WOJNY:
Jedna jawna – wojna pomiędzy opcjami partyjnymi – roztrząsana w mendiach – w której NARÓD jest manipulowany bzdetami.
DRUGA WOJNA – ukryta – pomiędzy LICHWIARZAMI A NARODEM - nieobecna w mendiach – fartuszkowych.
ALE TO SIĘ SKOŃCZY – kiedy NARÓD SIĘ OBUDZI - i chwyci za BICZ. Wtedy ratujj się kto może. Na odstrzał pójdą najpierw „wybrańcy” – siedzący na BRZYTWIE.

Te DWIE WOJNY (jawna i ukryta) mają wspólny MIANOWNIK - jest nim PIENIĄDZ, używany jak NARZĘDZIE ZBRODNI DOSKONAŁEJ w majestacie „prawa”.

Prowadzący tą „ukrytą” WOJNĘ z wszystkimi narodami świata – FED – a przed nim ILUMINACI – finansowali; Hitlera, Lenina i Stalina.
Wśród nich był Preskot Busch – dziadek (P)rezydentów USA.

Jeśli tylko jeden kraj (np: Polska) urwie się z tego LICHWIARSKIEGO ŁAŃCUCHA – to za nim pójdą wszystkie (cała raszta) Narodów Świata.

Tym to optymistycznym akcentem kończę rozważania historyczne.

Kazimierz Józef Styrna z Kęt – husarz

UWAGI!!!
By zostać realnym ANTY-LICHWIARSKIM LOBBYSTĄ – należy spełnić następujące WARUNKI:
1. Zagłosować w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM - druk Karty Referendalnej jest niżej na stronie.
2. Zakupić drukowany egzemlarz Konstytucji POLSKI (Kęckiej). Wpłacając 50 zł na konto Banku Pocztowego. Numer Konta podany jest niżej – w OFERCIE ODDŁUŻENIOWEJ.
3. Mając w ręce Konstytucję POLSKI – Kartę REFERENDALNĄ obsłużyć rodzinę, sąsiadów i znajomych w TO, by też zagłosowali w REFERENDUM. Bo SUMA GŁOSÓW jest elementem DECYZJI NARODU, czy chce zmienić złe prawo na DOBRE. To jest GWARANCJA, że POLSKA STANIE SIĘ SUWERENEM.
4. Zasosowanie Konstytucji POLSKI (Kęckiej) – GWARANTUJE OTRZYMANIE DYWIDENDY SPOŁECZNEJ – zaraz po godzinie ZERO, czyli ODEBRANIU BANKIEROM MONOPOLU. Wysokość DYWIDENDY wyniesie 800 zł/minimum – na każdy miesiąc DLA KAŻDEGO od pierwszego miesiąca życia, do naturalnej śmierci.
Karty REFERENDALNE przesyłać indywidualnie lub GRUPOWO na adres REFERENDUM – podany na Karcie.

Komentowanie zostało zamknięte.