05. Lipiec 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

oferta_oddluzeniowa
====================================================================================================
SZANOWNI PAŃSTWO.!
OGŁASZAM, że BIURA ODDŁUŻENIOWE od zaraz rozpoczęły działalność, która polega na:
1. Moje BIURO ODŁUŻENIOWE ma adres; os. Płk. Stanisława Królickiegto 5/13; 32-650 Kęty
Tel; 884 793 141; e-mail; husarz33@wp.pl Wszelkie pytania proszę kierować do mnie.
2. Procedura działania BIURA polega na następujących krokach:
a – Osoba „zadłużona” sporządza RAPORT o; wielkości zadłużenia, nazwie WIERZYCIELA wraz z jego danymi tele-adresowymi, wielkości roszczeń, które przesyła na adres BIURA w formie PDF. Pocztą za potwierdzeniem odbioru.
b – Sporządza własne dane zadłużeniowe, które umieszcza razem w piśmie z punktu „a”.
3. Z chwilą przesłania do BIURA dokumentów ODDŁUŻENIOWYCH – „dłużnik” przestaje płacić „wierzycielowi”, bo dalsze płatności przejmuje BIURO ODDŁUŻENIOWE. Należy w Piśmie z p. „a” zamieścić stosowne upoważnienie dla BIURA, do reprezentowania „dłużnika” przed „wierzycielem”. Celem dalszej współpracy.
4. Jako wynagrodzenie za pracę BIURA – „dłużnik” – wykupuje załączniki (I – IV) po cenach podanych w Papierze Wartościowym (tekt wyżej) oraz zakupuje Konstytucję POLSKI (Kęcką) z dnia 23 kwietnia 2016 r. która ODBIERA BANKIEROM MONOPOL, a która jest także ARGUMENTEM ODDŁUŻENIOWYM. Cena Konstytucji to 50 złotych.
5. Brak opłat formalnych ze strony „dłużnika” wstrzymuje SPRAWĘ ODDŁUŻENIA wobec „wierzyciela”. Za PAPIERY WARTOŚCIOWE; I + II; opłatę należy przesyłać – przekazem pocztowym – opłatę należy wnosić do CENTRALI na adres; Ernest Kasper Golec; Ul. Leśna 13/42; 41-100 Siemianowice Śl. Tel Kontaktowy; 505 796 768

Opłatę za Konstytucję POLSKI (Kęcką) – należy dokonywać na konto bank.- Bank Pocztowy; Nr. konta; 72 1320 1537 2500 3228 3000 0001 PLN Tel. kontaktowy; 884 793 141
Należy przy każdej wpłacie wyszczególnić; jakie pozycje należy przesłać i na jaki adres.
Biuro bierze na siebie pełną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za spłatę „wierzyciela” – która nastąpi po godzinie ZERO, czyli ODEBRANIU BANKIEROM MONOPOLU. Do tego czasu „wierzyciel” wsztrzymuje wszelkie działania wobec „zadłużonego” i czeka na godzinę ZERO, po której zostanie oddłużony cały NARÓD wraz z Zegarem (DŁUG – zwany PUBLICZNYM) „długu” Balcerowicza.

UWAGA – dla „dłużników”; ZAKUP wyszczególnionych PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH jest obowiązkowy, ale Nie wszystkich, tylko tych; „PRZEWODNIK”, OPPT oraz Konstytucja Polski (Kęcka).

Dlaczego zakup jest obowiązkowy.? By „zadłużony” dokładnie wiedział o nowych PRAWACH, które GO dotyczą, od zaraz i w przyszłości.

ODDŁUŻENIE NASTĄPI NATYCHMIAST PO ODEBRANIU „BANKIEROM” MONOPOLU.nn1

Komentowanie zostało zamknięte.