22. Kwiecień 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

Ostateczne rozwiązanie

Celem obecnego kryzysu finansowego jest postraszenie narodów świata, by wyraziły zgodę na Rząd Światowy. Media uzależnione od globalistów coraz częściej nawołują do NWO i globalnego rozwiązywania globalnych problemów. Tymczasem polityczne marionetki grają pod dyktando iluminackich mistrzów. Choć trasa ‘ekonomiczna’ wydaje się być teraz narzędziem wybranym do zdobycia władzy nad światem, to czy ktoś ma wątpliwości, że jeśli uznają za konieczne, to rozpoczną wojnę globalną na niewyobrażalną dotąd skalę? Jeszcze tam nie doszliśmy, ale sytuacja na świecie pogarsza się z każdym dniem.
Ten zamierzony ‘zamach stanu’ poprzez ustanowienie szatańskiego państwa świata i ‘ostateczne rozwiązanie’, jest zdecydowanie najbardziej dalekosiężną i gruntowną zmianą od tysiącleci, ale jeszcze nie powiedzieli nam o niej, z prostego powodu: ‘Rodzina’ kontroluje praktycznie wszystko, co potrzebne, by ‘wielkie dzieło’ pozostało ukryta, aż będzie musiało zostać ujawnione, jak wszystkie spiski.
Okazuje się, że ten spisek został ujawniony przez samego (Rot. Iluminata) – patrz link https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU
Ludzkość tkwi w całkowitej negacji, wydaje się woli trzymać głowę w piasku i mieć nadzieję, że wszystko, co złe, po prostu odejdzie. Stosunkowo nieliczni biorą udział w tym kryminalnym spisku i jeśli ci wszyscy, którzy nieświadomie pomagają im, przestaną to robić, plan upadnie. Ich Plan nie upadnie. To MY MUSIMY IM GO ZEPSUĆ.!!!
Jak napisała Kitty Little: Rozgłos jest tym, czego najbardziej się obawiają, i on ich pokona.STOP Konst. 1997

Komentowanie zostało zamknięte.