27. Październik 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

Postanowienie-page-001 Postanowienie-page-002 Postanowienie-page-003

04. Październik 2016 · Komentowanie nie jest możliwe · Kategorie:Bez kategorii

DAJMY RZĄDOWI MOC TWORZENIA PIENIĄDZA DLA NARODU.
www.nowapolska-w-internecie.pl

ABSURDY SYSTEMÓW

Na tle dzisiejszej Materialno – Duchowej rzeczywistości.

Pierwszym i Kardynalnym ABSUREDEM systemu finansowego jest Fakt tworzenia pieniądza z niczego przez bankierów, kiedy udzielają kredytu swym klientom.

Okazuje się, że podpis na umowie klienta – daje bankierowi moc wpisania dowolnej kwoty uzgodnionej z klientem. i tu pojawia się problem własnościowy tych pieniędzy.
Rodzi się zatem PYTANIE.: czyją własnością są pieniądze w ten sposób “wykreowane”, przekazane klientowi przez bankiera???

Skoro PODPIS ma taką MOC, to równie dobrze można przyjąć, że pieniądze “wykreowane” (z niczego) przez bankiera są własnością – właściciela podpisu, czyli – klienta.
Dodać należy, że umowa bez podpisu klienta jest nieważna. Umowa nie wchodzi w życie.

A zatem można powiedzieć, że te pieniądze – skoro były wykreowane na podstawie podpisu klienta – są własnością klienta, to klient NIE MUSI ICH ZWRACAĆ bankierowi, bo bankier nie jest ich właścicielem tylko klient – a więc bankier wcale ich nie dał.
Bo nie pobrał ich z depozytu. To ABSURD.
W jaki sposób bankier mógł dać klientowi pieniądze, skoro ich (TYCH) nie miał???

Drugą alternatywą własności pieniędzy – wykreowanych jako pożyczka – dla klienta banku jest, że pieniądze te – skoro wcześniej ich nie było a po złożeniu podpisu się pojawiły – są własnością WSPÓLNĄ (WSPÓLNOTOWĄ) – zgodnie z doktryną C.H.Douglasa (kredyt społeczny) – cytuję: “Nowy pieniądz, przychodząc na świat, należy do samych obywateli, do wszystkich obywateli i powinien im być przekazany w formie dyskonta na cenach oraz dywidendy społecznej.”

Wobec powyższego – pieniądz wykreowany z niczego (NOWY) powinien być zwrócony właścicielowi, czyli NARODOWI – rozumiany jako Skarb Państwa a NIE bankierowi.
Zaś Skarb Państwa – NOWY – powinien go rozdzielić wszystkim jako dywidendę społeczną. Zgodnie z przepisami Konstytucji Kęckiej.

Ta metoda kreowania pieniądza z niczego dotyczy także pożyczek rządowych, które muszą – zgodnie z parszywością konstytucyjną – (2.04.1997.) brać pożyczki z prywatnych banków a nie z NBP. To znaczy, że “DŁUG” – zwany dla niepoznaki publicznym – widniejący na zegarze “balcerowicza” NIE JEST ŻADNYM DŁUGIEM tylko żywym pieniądzem WSPÓLNOTY NARODOWEJ i powinien być podzielony – po równo każdemu mieszkańcowi POLSKI. Oczywiście w formie Dywidendy Społecznej.
Wtedy bieda – powszechna – byłaby przeżytkiem.

Wspomniany wyżej PODPIS (klienta) ma wielką moc. Podpis na umowie przedstawiciela (SŁUGI) rządowego na umowie z bankiem ma jeszcze większą MOC, bo ON występuje w Imieniu NARODU I TO ma kuriozalne znaczenie w kontaktach z lichwiarskim oszustwem. TU ABSURD GONI ABSURD. A gdzie sprawiedliwość i dobro wspólne?

Dlaczego więc bankier może “kreować” pieniądze Z NICZEGO, a Rząd w Imieniu Narodu robić tego nie może??? TO JEST OSTATNI – KURIOZALNY ABSURD.

Na tle dzisiejszej Materialno – Duchowej rzeczywistości, mieści się sprawa ODDŁUŻENIA NARODU, bo odkrycia ekonomiczne – BIBLIJNE – dokonane przez Ernesta Golca z Siemianowic Śl. Mówią, że każdy ma (posiada) od urodzenia KOD GENETYCZNY – finansowy, w którym STWÓRCA zdeponował pieniądze potrzebne do życia każdemu i to na całe życie.
Uruchomienie tego odkrycia zaczynamy od oddłużenia CAŁEGO NARODU.

Idąc dalej tym tropem czynienia DOBRA – sprawiedliwości – można powiedzieć, że:

DOBROBYT – jaki jest zadekretowany w nowej Konstytucji POLSKI (Kęckiej) – sprawi, że nie będzie biednych, bo Budżet Państwa będzie sprawą kroczącą, bo wszystko, co jest możliwe fizycznie do wykonania, jest także możliwe do sfinansowania.

TO OZNACZA, że każdy w tym rząd, MOCĄ SWYCH OBYWATELI, może kreować pieniądze na WSZELKIE POTRZEBY obywateli i Państwa, nie pożyczając od OBCYCH.
TO NIE JEST ABSURD.!!!

Umowa Społeczna w postaci Konstytucji Kęckiej jest fundamentem (autentycznym) urzeczywistniającym, porządek moralny, prawo i sprawiedliwość, a także wprowadza finansowy PORZĄDEK oraz PRAWNĄ KONSTYTUCJĘ POJĘCIOWĄ - autorstwa – Andrzeja Tomasza Sobolewskiego..

Ostatnim ABSURDEM jest system podatkowy. Skoro Skarb Państwa (NOWY) MA możliwość nieograniczonego niczym KREOWANIA pieniędzy, to płacenie podatków (oszustwo) jest zbędne, czyli ewidentnym – ABSURDEM.

Wszystko TO RAZEM SKŁADA SIĘ NA długo oczekiwany DOBROBYT.

Z Wyrazami Szacunku dla umęczonego lichwą i podatkami NARODU POLSKIEGO.

Rzecznik Interesu Publicznego.
Kazimierz Józef Styrna – z Kęt – husarz

Kęty dnia 04.10.2016.